SALARII BRUTE – SEP. 2022

salarii brute sept 2022
423.50 Kb

PERSONALUL ANGAJAT LA ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.G. DUCA” PETROŞANI în anul şcolar 2022- 2023

Nr.

crt

Numele  și  prenumele

Funcția

Gr

observații

 

 

 

 

T -titular

 

Personal  didactic  de  conducere

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

DEMETER MOHORA ȘTEFAN

Director

I

2.

LĂCĂTUŞU  CRISTINA  MIHAELA

Director  Adjunct

I

T

3.

ASAN  RAMONA  GABRIELA

Director  Adjunct

I

T

 

 

 

 

 

 

Personal  didactic   de   predare

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preșcolar

 

 

 

 

 

 

 

 

1

GHIROLD  (ILOIU)  ALINA ADRIANA

Profesor  înv. preșcolar

II

T

2

MLADIN VASILICA

Profesor  înv. preșcolar

DEF

T

3

CAZAN SORINA-CĂTĂLINA

Profesor  înv. preșcolar

DEF

T

4

RUSU ADRIANA

Profesor  înv. preșcolar

DEB

SC

 

 

 

 

 

 

Primar

 

 

 

 

 

 

 

 

1

ANDRONACHE  CLAUDIA

Profesor  înv. primar

I

T

2

ARDELEAN  CRISTINA

Profesor  înv. primar

I

T

3

BĂCĂIAN  LILIANA

Profesor  înv. primar

I

T

4

BODONI  MANUELA PARASCHIVA

Profesor  înv. primar

I

T

5

BUTUZA   LUISIANA

Profesor  înv. primar

I

T

6

CIMPOEŞU  MIHAELA

Profesor  înv. primar

I

T

7

COTÎRŢĂ  CAMELIA

Profesor  înv. primar

I

T

8

DULCESCU IULIANA

Profesor  înv. primar

II

SC

9

GIRJOB ELENA

Profesor  înv. primar

I

T

10

GĂRĂIACU  SIMONA  CECILIA

Profesor  înv. primar

I

T

11

MĂTUŞA  CORNELIA

Profesor  înv. primar

I

T

12

MANOLIU   SIMONA

Profesor  înv. primar

I

T

13

NEMEȘ ILDIKO MONIKA

Profesor  înv. primar

II

T

14

PEŞCAN  LIDIA

Profesor  înv. primar

I

T

15

PRUTEANU  SMARANDA  LUCIA

Profesor  înv. primar

I

T

16

SCRĂDEANU  EMILIA

Profesor  înv. primar

I

T

17

SPONOR CLAUDIA

Profesor  înv. primar

I

T

18

STROE  VALENTINA

Profesor  înv. primar

I

T

19

TUDORAŞCU  CRISTINA

Profesor  înv. primar

I

T

 

 

 

 

 

Nr.

crt

Numele  și  prenumele

Funcția

Gr

observații

 

Gimnazial

 

 

 

1

AVRAM  ALINA  DIDINA

Profesor   -  Ed. civică Geografie

I

T

2

BUIAMA  VALERIA

Profesor   -  Religie ortodoxă

I

T

3

BUTKOVSKI  SONIA  MARCELA

Profesor   -  Ed. fizică

I

T

4

BUZĂ SIMONA FLORINA

Profesor   -  Lb.  franceză

DEB

S

5

CONTOMAN  ELENA

Profesor   -  Lb.  română

I

T

6

COZMA ALEXANDRU VASILE

Profesor   -  Ed.  plastică

DEF

Compl.  T

7

DEMETER-MOHORA NICOLETA

Profesor   -  Ed.  tehnologică

I

T

8

DIACONESCU  MAGDALENA

Profesor   -  Lb.  engleză

I

T

9

FILIP  DAN

Profesor   -  Ed. fizică

II

T

10

GAIŢĂ  ANCA  IOANA

Profesor   -  Lb.  engleză

II

T

11

HOARCĂ-CODREA  ALINA

Profesor   -  Matematică

I

T

12

JOSAN  DIANA

Profesor   -  Ed.  tehnologică

I

T

13

KANDUȚ  DELIA

Profesor   -  Lb.  engleză

II

T

14

KOVACS  EMOKE  NATALIA

Profesor   -  Ed.  plastică

I

Compl.  T

15

LUCA FLORIN GHEORGHE

Profesor   -  Religie ortodoxă

I

T

16

LUKACS TIBERIU

Profesor   -  Matematică

I

T

17

ROȘCA AIDA

Profesor   -  Ed. muzicală

I

T

18

MAKŞAI  LILIANA

Profesor   -  Chimie,  Fizică

I

T

19

MANCI   LUCREȚIA  ADELA

Profesor   -  Educație socială

DEF

Compl.  T    

20

MANIŢIU  CORNELIA  ALEX.

Profesor   -  Istorie

I

T

21

MARACU  RODICA

Profesor   -  Chimie,  Fizică

I

T

22

MEDVESCHI  VASILE

Profesor   -  Ed. fizică

I

T

23

NICULESCU  MAGDALENA

Profesor   -  Matematică

I

T

24

MODORCEA  ALINA

Profesor   -  Lb.  română

DEF

T  

25

STELESCU  SANDA  ELENA

Profesor   -  Lb.  română

I

T

26

TĂMAŞI  DIANA  MARCELA

Profesor   -  Lb.  franceză

I

T

27

TODECIU  VALER  CLAUDIU

Profesor   -  Religie penticostală

DEF

Compl.  T

 

 

 

 

 

 

Gimnazial  - completări /plata  cu  ora

 

 

 

 

 

 

 

 

1

GHEBAN NORA

Profesor   -  Biologie

II

P.O. 6

2

ȘCHEIANU CIPRIAN IOSIF

Profesor  - Religie catolică

DEB

P.O. S

3

STĂNESCU RAMONA

Profesor  - Fizică

I

P.O. 2

4

CARABA ADINA

Profesor   -  Biologie

I

P.O. Pensionar

5

DRIMBE-SAVIN DORIAN

Profesor   -  Biologie

 

PO

 

 

 

 

 

 

Învățământ  suplimentar  de  artă  - Muzică

 

 

 

 

 

 

 

 

1

EPURAȘU  AURELIAN

Profesor   -  Pian

DEF

S

2

GHEJU ELIZA

Profesor   -  Vioară

DEF

T

3

ILINA  CAMELIA  VIORICA

Profesor   -  Pian

DEF

T

4

STOICA  ALEXANDRA  MATILDE

Profesor   -  Pian

DEF

T

5

STAN  ADINA

Profesor   -  Pian

I

P.O. Pensionar

6

POP  VASILE

Profesor   -  TS

I

P.O. Pensionar

7

ROȘCA AIDA

Profesor   -  Ed. muzicală

I

P.O.    T     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr.

crt

Numele  și  prenumele

Funcția

Gr

observații

 

Învățământ   special

 

 

 

 

 

 

 

 

1

ARDELEAN  DIANA

Profesor   -  Educator

DEB

S

2

BÎTCĂ  CLAUDIA

Profesor   Psihopedagog

I

T

3

BOICU  SIMONA  RAMONA

Prof.   Psihopedagogie specială

I

T

4

BULINSCHI  GHEORGHE

Profesor   -  Educator

DEF

T

5

FALUŞI  IZABELA

Profesor   -  Educator

I

T

6

ITITESC  OANA  LOREDANA

Profesor   Psihopedagog

I

T

7

NOGHIȚĂ  RAMONA  ARIANA

Profesor   -  Educator

II

T

8

PALIȚĂ  OANA  MONICA

Prof.   Psihopedagogie Specială

DEB

S

9

BOCA   OANA

Profesor   -  Educator

DEB

S

10

POPESCU  DINA  MARIANA

Profesor   Psihopedagog

I

T

11

POP MARTA

Profesor   -  Educator

DEF

T

12

SELEŞAN  LIVIA

Profesor   -  Educator

II

S

13

VÎLVĂRESC-ALIONESC MARIA

Prof.   Psihopedagogie Specială

I

T

14

CZANE MONICA

Lb. Engleză

II

compl. S.CALIF. -BANIȚA

 

 

 

 

 

 

Învățământ   special  -  plata  cu  ora

 

 

 

1

AMACSIMOAE  CRISTINA

KINETOTERAPIE

-

S

 

 

 

 

 

 

Personal  didactic  auxiliar

 

Treapta

 

 

 

 

 

 

1

SZILAGYI  MIHAELA

Adm. Financiar  -  Contabil  Șef

II

 

2

GABOR SIMONA

Administrator  Financiar

II

 

3

FLOREA  RAMONA  SÎNZIANA

Secretar  Șef

I

 

4

MUNTOIU  IONELA

Secretar

III

 

5

CĂLIN  ELENA  CLAUDIA

Bibliotecar

II

 

6

BOGOS  BOLDISSAR  FRANCISC

Inginer   de  sistem

I

 

7

AMARIEI  CLEOPATRA  MARIA

Administrator  patrimoniu

I

 

 

 

 

 

 

 

Personal  nedidactic

 

 

 

1

VARGA-DOICHIȚOIU  LILIANA

Șofer

I

 

 

 

 

 

 

2

ŞUŞU  CLIUŢA

Muncitor calificat bucătărie

I

 

3

ENCIU  MAGDALENA  LĂCRĂMIOARA

Muncitor  necalificat bucătărie

I

 

4

GRIOBER  MIHAI

Muncitor   calificat   întreținere

I

 

 

 

 

 

 

5

COARĂ  ION

Paznic

I

 

6

MUREŞAN  SIMION  IOAN

Paznic

I

 

 

 

 

 

 

7

AMBRUŞ-SARI  CRISTINA

Îngrijitor         (1/2    normă)

I

 

8

GĂINĂ  ROXANA  MONICA

Îngrijitor  grădiniță

I

 

9

HOBEAN-ȘANDOR ROZALIA

Îngrijitor

I

 

10

ICHIM  ARANKA  EVA

Îngrijitor

I

 

11

NISTOR  GINA

Îngrijitor

I

 

12

OBVEGER  DORINA

Îngrijitor

I

 

13

OLTEANU  VIORICA

Îngrijitor

I

 

14

STOENESCU LOREDANA

Îngrijitor

DEB

 

15

PIȚA  ANA  CRISTINA

Îngrijitor      (1/2    normă)

I

 

Nr.

crt

Numele  și  prenumele

Funcția

Treapta

observații

16

STOICA  VALERICA

Îngrijitor

I

 

17

UNGUREANU  MARCELA

Îngrijitor

I

 

18

VAGNER  CASIANA  ANAMARIA

Îngrijitor

I

 

19

ZAHARIEA  MARIA

Îngrijitor

I

 

20

ZILAHI ILEANA

Îngrijitor

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Situatii scolare elevi

Recupaerare parola uitata

Calendar evenimente Octombrie

Nu sunt evenimente pentru luna Octombrie
http://www.hotmail.com

Ne gasiti si pe Facebook