SALARII BRUTE – NOV. 2021

Salarii nov 2021
405.50 Kb

PERSONALUL ANGAJAT LA ŞCOALA GIMNAZIALĂ „I.G. DUCA” PETROŞANI în anul şcolar 2021- 2022

Nr.

crt

Numele  şi  prenumele

Funcţia

Gr

observatii

 

 

 

 

T – titular

S - suplinitor

 

Personal  didactic  de  conducere

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

DEMETER MOHORA ȘTEFAN GAVRIL

Director - Profesor  matematică

I

2.

LĂCĂTUŞU  CRISTINA  MIHAELA

Director  Adjunct

I

T

3.

ASAN RAMONA GABRIELA

Director Adjunct - Profesor psihopedagogie specială

I

T

 

 

 

 

 

 

Personal  didactic   de   predare

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Preşcolar

 

 

 

 

 

 

 

 

1

GHIROLD  (ILOIU)  ALINA ADRIANA

Profesor  înv. preşcolar

II

T

2

MUNTEAN  LUCICA

Profesor  înv. preşcolar

I

T

3

ILE ADELA ESTERA

Profesor  înv. preşcolar

-

S

4

SUCIU  SIMONA  MELANIA

Profesor  înv. preşcolar

I

T

 

 

 

 

 

 

Primar

 

 

 

 

 

 

 

 

1

ANDRONACHE  CLAUDIA

Profesor  înv. primar

I

T

2

ARDELEAN  CATARINA

Profesor  înv. primar

I

T

3

ARDELEAN  CRISTINA

Profesor  înv. primar

I

T

4

BĂCĂIAN  LILIANA

Profesor  înv. primar

I

T

5

BODONI  MANUELA PARASCHIVA

Profesor  înv. primar

I

T

6

BUTUZA   LUISIANA

Profesor  înv. primar

I

T

7

CIMPOEŞU  MIHAELA

Profesor  înv. primar

I

T

8

COTÎRŢĂ  CAMELIA

Profesor  înv. primar

I

T

9

FOTĂU  CONSTANTIN

Profesor  înv. primar

I

T

10

GĂRĂIACU  SIMONA  CECILIA

Profesor  înv. primar

I

T

11

MĂTUŞA  CORNELIA

Profesor  înv. primar

I

T

12

NEMEȘ ILDIKO MONIKA

Profesor  înv. primar

II

T

13

PEŞCAN  LIDIA

Profesor  înv. primar

I

T

14

PRUTEANU  SMARANDA  LUCIA

Profesor  înv. primar

I

T

15

SCRĂDEANU  EMILIA

Profesor  înv. primar

I

T

16

SPONOR CLAUDIA

Profesor  înv. primar

I

T

17

STROE  VALENTINA

Profesor  înv. primar

I

T

18

TUDORAŞCU  CRISTINA

Profesor  înv. primar

I

T

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr.

crt

Numele  şi  prenumele

Funcţia

Gr

observatii

 

Gimnazial

 

 

 

1

AVRAM  ALINA  DIDINA

Profesor   -  Ed.civică/Geografie

I

T

2

BUIAMA  VALERIA

Profesor   -  Religie ortodoxă

I

T

3

BUTKOVSKI  SOMIA  MARCELA

Profesor   -  Ed. fizică

I

T

4

CONTOMAN  ELENA

Profesor   -  Lb.  Română

I

T

5

COZIANU SORINA

Profesor   -  Matematică

I

T

6

COZMA ALEXANDRU VASILE

Profesor   -  Ed.  plastică

DEB.

S

7

DEMETER-MOHORA NICOLETA

Profesor   -  Ed.  tehnologică

I

T

8

DIACONESCU  MAGDALENA

Profesor   -  Lb.  Engleză

I

T

9

FILIP  DAN

Profesor   -  Ed. fizică

II

T

10

GAIŢĂ  ANCA  IOANA

Profesor   -  Lb.  Engleză

II

T

11

HOARCĂ-CODREA  ALINA

Profesor   -  Matematică

I

T

12

JOSAN  DIANA

Profesor   -  Ed.  tehnologică

I

T

13

KANDUȚ  DELIA

Profesor   -  Lb.  Engleză

II

T

14

KOVACS  EMOKE  NATALIA

Profesor   -  Ed.  plastică

I

Compl.      T

15

LUCA FLORIN

Profesor   -  Religie ortodoxă

I

T

16

ROȘCA AIDA

Profesor   -  Ed.MUZICA

I

 Detașată   S      Petrila

17

MAKŞAI  LILIANA

Profesor   -  Chimie,  Fizică

I

T

18

MANCI   LUCREȚIA  ADELA

Profesor   -  Geografie

DEF

Compl.      S

19

MANIŢIU  CORNELIA  ALEX.

Profesor   -  Istorie

I

T

20

MARACU  RODICA

Profesor   -  Chimie,  Fizică

I

T

21

MEDVESCHI  VASILE

Profesor   -  Ed. fizică

I

T

22

NICULESCU  MAGDALENA

Profesor   -  Matematică

I

T

23

MODORCEA  ALINA

Profesor   -  Lb.  Română

Def/dc

T   (C.medical)

24

STELESCU  SANDA  ELENA

Profesor   -  Lb.  Română

I

T

25

TĂMAŞI  DIANA  MARCELA

Profesor   -  Lb.  Franceză

I

T

26

MANOLIU   SIMONA

Profesor   -  Lb.  Franceză

I

compl.     T      Petrila

27

TODECIU  VALER  CLAUDIU

Profesor   -  Religie penticostală

def

Compl.      T

28

UDREA  ŞTEFANIA  DANIELA

Profesor   -  Biologie

I

T

29

STAN ROXANA

Profesor limba engleză

I

          T

 

Gimnazial  - completări /plata  cu  ora

 

 

 

 

 

 

 

 

1

BĂDAU  ANDREEA-MARIA

Profesor   -  Lb.  Română

DEF

PO 12(Supl.pe Modorcea)

2

ȘCHEIANU CIPRIAN IOSIF

Profesor   -  Religie catolică

DEB

p.o.         S

 

 

 

 

 

 

Invăţământ  suplimentar  de  artă  - Muzică

 

 

 

 

 

 

 

 

1

CRISTEA  EUGEN  CRISTIAN

Profesor   -  Pian,   Ed. Muzicală

DEB

             S      Deva

2

EPURAȘU  AURELIAN

Profesor  

DEB

S

3

GHEJU ELIZA

Profesor   -  Vioară

def

S CALIF.

4

ILINA  CAMELIA  VIORICA

Profesor   -  Pian

def

T

5

STOICA  ALEXANDRA  MATILDE

Profesor   -  Pian

def

 T

6

STAN  ADINA

Profesor   -  Pian

I

P.O.   pensionar

7

POP  VASILE

Profesor   TS

I

P.O Pensionar

8

ROȘCA AIDA

Profesor   -  Ed.MUZICA

I

p.o.         S      Petrila

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nr.

crt

Numele  şi  prenumele

Funcţia

Gr

observatii

 

Invăţământ   special

 

 

 

 

 

 

 

 

1

ARDELEAN  DIANA

Profesor   -  Educator

DEB

S

2

ASAN  RAMONA  GABRIELA

Prof.   Psihopedag. Specială

I

T

3

BÎTCĂ  CLAUDIA

Profesor   Psihopedagog

I

T

4

BOICU  SIMONA  RAMONA

Prof.   Psihopedag. Specială

I

T

5

BULINSCHI  GHEORGHE

Profesor   -  Educator

def

T

6

FALUŞI  IZABELA

Profesor   -  Educator

I

T

7

ITITESC  OANA  LOREDANA

Profesor   Psihopedagog

I

T

8

MARIN  MIHAELA  CRISTINA

Prof.   Psihopedag. Specială

I

T

9

MĂŢAN  RAMONA  ARIANA

Profesor   -  Educator

II

T

10

PALIȚĂ  OANA  MONICA

Prof.   Psihopedag. Specială

DEB

S

11

BOCA   OANA

Profesor   -  Educator

DEB

S

12

POPESCU  DINA  MARIANA

Profesor   Psihopedagog

I

T

13

POP MARTA

Profesor   -  Educator

DEF

T

14

SELEŞAN  LIVIA

Profesor   -  Educator

II

S

15

SZABO  SZEMIDA

Prof.   Psihopedag. Specială

I

T

16

VÎLVĂRESC-ALIONESC MARIA

Prof.   Psihopedag. Specială

I

T

17

CZANE MONICA

Lb. Engleză

II

compl. S.CALIF. -BANIȚA

 

Invăţământ   special  -  plata  cu  ora

 

 

 

18

Vacant

Kinetoterapeut

DEB

 

 

 

 

 

 

 

Personal  didactic  auxiliar

 

 

 

 

 

 

 

 

1

SZILAGYI  MIHAELA

Adm. Financiar  -  Contabil  Şef

II

 

2

BADEA MIHAELA

Administrator  Financiar

 

 

3

FLOREA  RAMONA  SÎNZIANA

Secretar  Şef

I

 

4

ZICA MIHAELA

Secretar

III

 

5

CĂLIN  ELENA  CLAUDIA

Bibliotecar

II

 

6

BOGOS  BOLDISSAR  FRANCISC

Inginer   de  sistem

I

 

7

AMARIEI  CLEOPATRA  MARIA

Administrator  patrimoniu

II

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Personal  nedidactic

 

treapta

 

1

VARGA-DOICHIȚOIU  LILIANA

Şofer

I

 

 

 

 

 

 

2

ŞUŞU  CLIUŢA

Munc.  calific.    Bucătărie

I

 

3

ENCIU  MAGDALENA  LĂCRĂMIOARA

Munc.  necalif.   Bucătărie

I

 

4

GRIOBER  MIHAI

Muncitor   calific.   întreţinere

I

 

 

 

 

 

 

5

COARĂ  ION

Paznic

I

 

6

MUREŞAN  SIMION  IOAN

Paznic

I

 

 

 

 

 

 

7

AMBRUŞ-SARI  CRISTINA

Îngrijitor         (1/2    normă)

I

 

8

GĂINĂ  ROXANA  MONICA

Îngrijitor  grădiniță

I

 

9

HOBEAN-ȘANDOR ROZALIA

Îngrijitor

I

 

10

ICHIM  ARANKA  EVA

Îngrijitor

I

 

11

NISTOR  GINA

Îngrijitor

I

 

12

OBVEGER  DORINA

Îngrijitor

I

 

13

OLTEANU  VIORICA

Îngrijitor

I

observatii

14

OPROIU LOREDANA

Îngrijitor

DEB

 

15

PIȚA  ANA  CRISTINA

Îngrijitor      (1/2    normă)

I

 

16

STOICA  VALERICA

Îngrijitor

I

 

17

UNGUREANU  MARCELA

Îngrijitor

I

 

18

VAGNER  CASIANA  ANAMARIA

Îngrijitor

I

 

19

ZAHARIEA  MARIA

Îngrijitor

I

 

20

ZILAHI ILEANA

Îngrijitor

I

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

salarii mar 2022

salarii mar 2022
863.62 Kb

Situatii scolare elevi

Recupaerare parola uitata

Calendar evenimente Iunie

Nu sunt evenimente pentru luna Iunie
http://www.hotmail.com

Ne gasiti si pe Facebook